IMPULS - najlepszym zespołem w województwie

Nasz szkolny zespół wokalny IMPULS, którego opiekunem jest pan Józef Gielnik wyśpiewał pierwsze miejsce w Wojewódzkich Konfrontacjach Muzycznych.

2 kwietnia na scenie opolskiego Młodzieżowego Domu Kultury w ramach 4. Wojewódzkich Konfrontacji Muzycznych wystąpiło 17 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazja naszego województwa.
Organizator imprezy, Piotr Skrzypiec, przyznał, że z roku na rok maleje zainteresowanie wspólnym muzykowaniem, dlatego idea Konfrontacji jest jak najbardziej słuszna. Promuje bowiem rozwój artystyczny dzieci i młodzieży, zachęca do doskonalenia talentów muzycznych, mobilizuje nauczycieli do tego, by pracowali dodatkowo z najbardziej uzdolnionymi uczniami.
Z dumą informujemy, że w kategorii gimnazjalnych zespołów wokalnych I miejsce w tegorocznych Konfrontacjach zajął zespół IMPULS, który w Opolu reprezentowali: Julia Raźny, Alicja Iskra, Monika Bugajska i Amanda Rynio. Gratulujemy wyśpiewanego sukcesu dziewczętom i składamy gratulacje opiekunowi zespołu, panu Józefowi Gielnikowi.