Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

IMPULS - najlepszym zespołem w województwie

Nasz szkolny zespół wokalny IMPULS, którego opiekunem jest pan Józef Gielnik wyśpiewał pierwsze miejsce w Wojewódzkich Konfrontacjach Muzycznych.

2 kwietnia na scenie opolskiego Młodzieżowego Domu Kultury w ramach 4. Wojewódzkich Konfrontacji Muzycznych wystąpiło 17 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazja naszego województwa.
Organizator imprezy, Piotr Skrzypiec, przyznał, że z roku na rok maleje zainteresowanie wspólnym muzykowaniem, dlatego idea Konfrontacji jest jak najbardziej słuszna. Promuje bowiem rozwój artystyczny dzieci i młodzieży, zachęca do doskonalenia talentów muzycznych, mobilizuje nauczycieli do tego, by pracowali dodatkowo z najbardziej uzdolnionymi uczniami.
Z dumą informujemy, że w kategorii gimnazjalnych zespołów wokalnych I miejsce w tegorocznych Konfrontacjach zajął zespół IMPULS, który w Opolu reprezentowali: Julia Raźny, Alicja Iskra, Monika Bugajska i Amanda Rynio. Gratulujemy wyśpiewanego sukcesu dziewczętom i składamy gratulacje opiekunowi zespołu, panu Józefowi Gielnikowi.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony