Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2014/2015

Poniżej prezentujemy podsumowanie osiągnięć uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach w roku szkolnym 2014/2015 w konkursach naukowych, artystycznych, przeglądach muzycznych oraz zawodach sportowych.

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Konkurs Chemiczny

Laureat: Hanna Ćwirko
Finalista: Beniamin Strzelecki

Konkurs Polonistyczny

Laureat: Hanna Ćwirko
Finalista: Beniamin Strzelecki

Konkurs Biologiczny

Laureat: Łukasz Salachna

Konkurs Matematyczny

Laureaci: Krzysztof Retkiewicz, Beniamin Strzelecki

Konkurs Techniczny

Finalista: Beniamin Strzelecki

 

Inne konkursy i turnieje, przeglądy muzyczne

Laureat Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego "Prymus Opolszczyzny" - Beniamin Strzelecki

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Finaliści: Dario Jaschik, Weronika Adamczyk

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "TIK?-TAK!"

41. miejsce - Beniamin Strzelecki

V Wojewódzkie Konfrontacje Muzyczne

2. miejsce - Zespół "Impuls" z PG 2 Krapkowice

II Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK - etap rejonowy

3. miejsce - Zespół Szkolnego Koła PCK pod opieką p. Zofii Żmudy

XXII Wielkie Zamkowe Dyktando

1. miejsce - Beniamin Strzelecki
5. miejsce - Marta Zdańkowska

VIII Konkurs Matematyczny im. dr. Tadeusza Knysza

3. miejsce - kl. 2, kat. indywidualna - Roland Masur
1. miejsce - kl. 3, kat. indywidualna - Krzysztof Retkiewicz
2. miejsce - kl. 2, kat. drużynowa - Anna Sałaciak i Magdalena Długosz
3. miejsce - kl. 3, kat. drużynowa - Beniamin Strzelecki i Krzysztof Retkiewicz
2. miejsce - klasyfikacja szkół - PG 2 Krapkowice

 

Zawody sportowe

Biegi Przełajowe - finał powiatowy

8. miejsce - Fabian Smuda

Coca-Cola Cup 2015 - 2. runda żeńskich rozgrywek lokalnych

4. miejsce - Drużyna z PG 2 Krapkowice

Piłka nożna dziewcząt - półfinał wojewódzki

3. miejsce - Drużyna z PG 2 Krapkowice

 

Wewnątrzszkolne konkursy oraz zawody sportowe

II Szkolny Quiz Geograficzny

1. Grzegorz Nowak, 3 A
2. Filip Mazurek, 2 C
3. Maksymilian Janocha, 2 F
4. Adam Malorny, 2 F
5. Krzysztof Chmura, 3 A

Szkolny Konkurs Czytelniczy "Czytam, więc jestem"

1. Eugeniusz Świstuń, 3 B
2. Paulina Kopiec, 3 B
3. Aleksandra Jazłowiecka, 3 B
4. Mateusz Kulak, 3 B
5. Marcin Filus, 2 C

Szkolny Konkurs Literacki

1. Krzysztof Toch, 3 E
2. Beniamin Filipowicz, 3 C
3. Dago Moczia, 3 B

Wyróżnienia: Natalia Łysień (3 C), Izabela Muszkiet (2 D)

Turniej Gier Planszowych

Uno: 1. Magdalena Zadrożna (2 A), 2. Mateusz Kulak (3 B), 3. Piotr Filusch (1 B)

Szachy: 1. Anna Sałaciak (2 C), 2. Marcin Filus (2 C), 3. Krzysztof Toch (3 E)

Scrabble: 1. Jowita Nowak (1 C), 2. Denis Madej (2 A), 3. Magdalena Długosz (2 C)

Szkolny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

1. Klasa 1 D
2. Klasa 1 A
3. Drużyna mieszana z klas drugich

 

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy osiągnięć oraz włożonego trudu pracy. Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w ciągu minionego roku szkolnego!

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony