Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

2009/2010

sukcesy 2009/2010

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Miejsce

Etap

Nauczyciel

Konkursy przedmiotowe.

Konkurs Polonistyczny

Justyna Szczerba  III d

I

Miejsko - gminny

Katarzyna Dziura

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Tomasz Markowski  II a

II

Miejsko – gminny

Małgorzata Salamon - Haliniak

Konkurs Fizyczny

Małgorzata Stawik

I

Miejsko - gminny

Anna Sujata

Grzegorz Ryszytyło

II

Maria Tomanek

III

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Joanna Górna

I

Miejsko - gminny

 

 

 

 

 

 

wojewódzki

Izolda Hońca

Ewa Broniszewska

Patrycja Glomb

II

Justyna Szczerba

III

Maria Machoń

IV

Grzegorz Ludwa

V

 

Joanna Górna

 

Finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny


Jessica Moritz

III

Miejsko - gminny

Izabela Mierzwa

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Łukasz Babiak

II

Miejsko Gminny

Olga Żur

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Miłosz Filipowicz

Finalista

Wojewódzki

Joanna Cebula

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Maria Tomanek

I

Miejsko Gimnny


Alicja Badek - Murzyn

Justyna Szczerba

II


Miłosz Filipowicz

III

Maria Tomanek

Justyna Szczerba

Miłosz Filipowicz

 

Finaliści

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Miłosz Filipowicz

I

Maria Tomanek

II

 

Wojewódzki Konkurs Techniczny

Patrycja Glomb

I

 

Zofia Żmuda

Maria Tomanek

II

 

Wojewódzki Konkurs na Najlepszą Stronę Internetową Szkoły

Cała szkoła

III

Województwo

Łukasz Hendzel

Konkurs Recytatorski Języka Niemieckiego

Dominika Donitza

II

Miejsko – Gminny

Anna Włodarczyk

Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych „Muzyka 2010”

Zespół wokalny „Zgrzyt”

II

Wojewódzki

Józef Gielnik

Zespół Wokalny „Impuls”

III

Zawody sportowe

Turniej o Puchar Opolskiego Związku Zapaśniczego

Michał Dobierski

II

 

 

Biegi Przełajowe

Justyna Merklinger
Paweł Jaszkowic
Mateusz Tuora
Angelika Hupka
Ramona Ptok

 I

 

 

Wojewódzki 

A. Brożyna

Halowa Piłka Nożna Chłopców

Radosław Martyna
Jordan Szelwach
Łukasz Babiak
Sebastian Bohm
Dawid Szkoda
Damian Janiszyn
Kewin Bartela
Patryk Jaszkowic
Przemysław Kowalewski
Damian Dróżdż

 I

II

III 

powiat

1/4 finał wojewódzki

1/2 finał wojewódzki 

Andrzej Brożyna

Halowa Piłka Nożna Dziewcząr

Merklinger Justyna
Duda Agnieszka
Suchanek Paulina
Oehm Julia
Szwajnos Anna
Szwajnos Agnieszka
Kusiek Katrina

III 

powiat 

Zofia Żmuda 

Piłka Nożna Chłopców

Radosław Martyna

Jordan Szelwach

Łukasz Babiak

Powiat

 

 

Piłka Nożna Dziewcząt

Justyna Marklinger

Agnieszka Duda

Paulina Suchanek

Powiat

 

 

Indywidualne Mistrzostwa Lekkiej Atletyki

Ania Szwajnos

Martina Herdzin

Ewa Szady

Powiat

 

 

Indywidualne Mistrzostwa Lekkiej Atletyki

Łukasz Babiak

Dawid Szkoda

Województwo

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony