Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

2008/2009

sukcesy 2008/2009

 

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

RODZICE

ETAP

NAUCZYCIEL

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Jakub Zdańkowski

Alicja i Rafał Zdańkowscy

finalista etapu wojewódzkiego

Anna Warzecha

KONKURSY POZAPRZEDMIOTOWE

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Tomasz Stokłosa

Helena i Adrian Stokłosa

laureat etapu ogólnopolskiego– II miejsce

Anna Włodarczyk

Konkurs recytatorski z języka niemieckiego

Kijek Karolina

 

województwo - wyróżnienie

Anna Włodarczyk / Irena Majcherczyk

Konkurs „ Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”

Szywalska Dagmara

Lorens Justyna

 

II miejsce etap wojewódzki

Zofia Żmuda

Konkurs BHP w rolnictwie

Miłosz Filipowicz

 

województwo -VI miejsce

Ludmiła Makselon

II Opolski Konkurs Technologii Informatycznej

Mateusz Janecki

 

finalista

Ewa Ryszytyło

Krapkowicki Konkurs Matematyczny im. Tadeusza Knysza

Ludwa Grzegorz

Malorny Piotr

Łukaszyńska Kinga

Nosol Michaela

Matysek Agnieszka

 

powiat - I miejsce

powiat - I miejsce

powiat - II miejsce

powiat - II miejsce

powiat - III miejsce

Sylwia Tupko

Izabela Mierzwa

Alicja Dymek

Alicja Dymek

Alicja Dymek

Konkurs Ekologiczny

Dutka Dominika

 

powiat – I miejsce

Alicja Badek-Murzyn

Konkurs Wiedzy Religijnej

Jagoda Widziak

Michaela Nosol

 

finalistki etapu diecezjalnego

ks. Grzegorz Podburaczyński

Konkursy sportowe

Biegi przełajowe

Szkoda Dawid

Wacław Anna

 

powiat – I miejsce

powiat – I miejsce

Teresa Pałac

Zofia Żmuda

Biegi przełajowe

Szkoda Dawid

Wacław Anna

 

województwo – II miejsce

województwo – V miejsce

Teresa Pałac

Zofia Żmuda

Halowa piłka nożna dziewcząt

Dąbrowa Małgorzata

Ostaszewska Dagmara

Brzozowska Agnieszka

Duda Agnieszka

Szwajnos Anna

Orlik Sabina

Gawlitza Natalia

Merklinger Justyna

Krol Roksana

Kleinert Karolina

Oliwa Regina

 

powiat - II miejsce

Zofia Żmuda

Halowa piłka nożna chłopców

Janiszyn Damian

Kamiński Paweł

Kurpisz Filip

Szelwach Jordan

Martyna Radosław

Niezgoda Wojciech

Kieło Adam

Szkoda Dawid

Janocha Dawid

Niesporek Sebastian

 

powiat – II miejsce

Andrzej Brożyna

Piłka ręczna dziewcząt

Krajka Agnieszka

Orlik Sabina

Sobiech Magdalena

Miniewska Jolanta

Goldman Magdalena

Oliwa Regina

Dąbrowa Małgorzata

Świątek Karolina

 

województwo IV miejsce

Stanisława Szewczyk

Piłka ręczna chłopców

Niezgoda Wojciech

Martyna Radosław

Szelwach Jordan

Kieło Adam

Wocka Patryk

Babiak Łukasz

Szkoda Dawid

Niesporek Sebastian

Kurpisz Filip

 

powiat – II miejsce

Andrzej Brożyna

Tenis stołowy drużynowy

Szwajnos Anna

Kaczorowska Zuzanna

 

powiat – I miejsce

powiat – I miejsce

Stanisława Szewczyk

Piłka siatkowa dziewcząt

 

Duszak Joanna

Wingert Anna

Popek Agnieszka

Gondek Monika

Tomanek Monika

Sobiech Magdalena

Orlik Sabina

Martynowska Lulia

Walczak Milena

Miniweska Jolanta

Goldman Magdalena

 

powiat – I miejsce

województwo – IV miejsce

Teresa Pałac

Piłka siatkowa chłopców

Skrobek Marcin

Kazimierczak Adam

Kowalczyk Adam

Daniszyn Damian

Niezgoda Wojciech

Romiński Paweł

Szkoda Dawid

Zdeńkowski Jakub

 

powiat – IV miejsce

Andrzej Wojtas

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Szwajnos Piotr

Gołębiewski Damian

Szkoda Dawid

Świstuń Tomasz

Dąbrowski Łukasz

Babiak Łukasz

 

powiat – II miejsce

Andrzej Wojtas

Sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta

 

Orlik Sabina

Krajka Agnieszka

Wacław Anna

Brzozowska Agnieszka

Stępień Alicja

Mitek Sylwana

Mazurkiewicz Karolina

Ptok Ramona

Hupka Andżelika

Migus Natalia

Hytrek Monika

 

powiat - I miejsce

województwo - V miejsce

 

Piłka nożna chłopców

Damian Janiszyn

Kamiński Paweł

Kurpisz Filip

Szelwach Jordan

Martyna Radosław

Niezgoda Wojciech

Kieło Adam

Szkoda Dawid

Janocha Daniel

Niesporek Sebastian

Jaśkowic Patryk

 

powiat - V-VI miejsce

Andrzej Brożyna

Piłka nożna dziewcząt

Orlik Sabina

Kiedrowska Joanna

Rogala Oliwia

Brzozowska Agnieszka

Ostaszewska Dagmara

Król Roksana

Merklinger Justyna

 

powiat

 

Indywidualne mistrzostwa LA – dziewczęta -

 

Wacław Anna (1000 m)

Kaczorowska Zuzanna

Miniewska Jolanta

Ostaszewska Dagmara

Hupka Andżelika (600 m)

Dumkiewicz Karolina

Brzozowska Agnieszka

Kleinert Karolina

Miniewska Jolanta

Kleinert Karolina III m

Merklinger Justyna III m

Białek Sandra III m

Hupka Nikola III m

 

powiat – I miejsce

powiat – I miejsce

powiat – I miejsce

powiat – I miejsce

powiat – II miejsce

powiat – II miejsce

powiat – II miejsce

powiat – II miejsce

powiat – II miejsce

powiat – III miejsce

powiat – III miejsce

powiat – III miejsce

powiat – III miejsce

Zofia Żmuda

Stanisława Szewczyk

Teresa Pałac

Indywidualne mistrzostwa LA – Chłopców

 

Sokołowski Artur (100 m)

Janocha Daniel (skok w dal)

Wicher Roman (skok wzwyż)

Babiak Łukasz (pchnięcie kulą)

Szkoda Dawid II m

Kopiec Patryk (1000 m)

Tomala Sebastian (oszczep)

Kurpisz Filip (2000 m)

Tuora Mateusz (2000 m)

Martyna Radosław (600 m)

Tomasz Świstuń (4x1000m)

Piotr Szwajnos (4x100m)

Tomasz Markowski (4x100m)

 

powiat – I miejsce

powiat – I miejsce

powiat – I miejsce

powiat – I miejsce

powiat – II miejsce

powiat – II miejsce

powiat – II miejsce

powiat – II miejsce

powiat – III miejsce

powiat – III miejsce

powiat – II miejsce

powiat – II miejsce

powiat – II miejsce

 

Andrzej Brożyna Andrzej Wojtas

Indywidualne mistrzostwa LA – dziewczęta

Ostaszewska Dagmara

 

 

I miejsce finały wojewódzkie

Zofia Żmuda

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony