Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

"Dwójka nie do pobicia"

Ostatnie kilka tygodni to dla uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach czas wyjątkowo intensywnej pracy związanej z udziałem w konkursach przedmiotowych na szczeblu miejsko - gminnym. Przygotowania do konkursów trwały od dawna. Chętni do pracy uczniowie, przy mocnym wsparciu nauczycieli na zajęciach pozalekcyjnych, wzbogacali swoją wiedzę i umiejętności o dodatkowe informacje. Wymagało to sporego samozaparcia, bo czas wolny poświęcali nauce i samodoskonaleniu. Ten trud się opłacił, gdyż z większości konkursów „Dwójkowicze” wrócili z tarczą.

 

 

Wojciech Geisler zwyciężył aż w czterech konkursach: Konkursie J. Angielskiego, Konkursie Matematycznym, Konkursie Informatycznym oraz Konkursie Fizycznym, a w Konkursie Polonistycznym oraz Chemicznym zajął II miejsce. Najlepsi w gminie okazali się również: Marlena Chmielewska w Konkursie Polonistycznym, Aleksandra Michoń w Konkursie Technicznym, Ramona Adamczyk w Konkursie Geograficznym, Aleksander Dziura w Konkursie Biologicznym oraz Piotr Najgebauer w Konkursie Chemicznym. Z sukcesów naukowych cieszyli się także: Marek Wocka za zajęcie II miejsca w Konkursie Matematycznym, II miejsca w Konkursie Technicznym i III miejsca w Konkursie Fizycznym; Ramona Adamczyk za zajęcie II miejsca w Konkursie Historycznym; Magdalena Ludwikowska za zajęcie II miejsca w Konkursie Biologicznym oraz II miejsca w Konkursie Fizycznym; Piotr Najgebauer za zajęcie III miejsca w Konkursie Historycznym; Michalina Chmielewska za zajęcie III miejsca w Konkursie Biologicznym; Julia Pilarz za zajęcie III miejsca w Konkursie Polonistycznym; Marta Zdańkowska za zajęcie II miejsca w Konkursie J. Angielskiego; Bartłomiej Dowhaniuk za zajęcie III miejsca w Konkursie J. Angielskiego; Katarzyna Guza za zajęcie III miejsca w Konkursie Chemicznym.
Dla pięciorga gimnazjalistów wysoki wynik wygranego konkursu na etapie gminnym stał się przepustką do województwa. Siebie, swoje gimnazjum i gminę będą reprezentować w finale wojewódzkim:
Wojciech Geisler w Konkursie Polonistycznym, Matematycznym, Informatycznym i Fizycznym; Marek Wocka w Konkursie Matematycznym i Informatycznym; Marlena Chmielewska w Konkursie Polonistycznym, Aleksander Dziura w Konkursie Biologicznym; Piotr Najgebauer w Konkursie Chemicznym.
Wszystkim uczestnikom z całego serca gratulujemy, a  finalistom, idąc za mottem naszej szkoły „Mierzymy wysoko,” życzymy wytrwałości w nauce i dalszych sukcesów w województwie.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony