Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

TIK?-TAK! 2015

W ciągu minionego tygodnia, 13-17 kwietnia, odbył się pierwszy etap 5. edycji ogólnopolskiego konkursu informatycznego TIK?-TAK!, którym miał za zadanie wyłonić czołową dwusetkę w każdej kategorii wiekowej. Wzięła w nim udział grupa uczniów z naszej szkoły.

W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne wzięło udział prawie 30 000 uczniów z ponad 1000 szkół z całej Polski. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna. W drugiej kategorii Publiczne Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach reprezentowała 14-osobowa grupa.

Uczestnicy codziennie, od poniedziałku do piątku, mieli możliwość zalogowania się na platformę internetową oraz wzięcia udziału w dziesięciominutowej grze. W tym czasie musieli odpowiedzieć na jak najwięcej pytań, choć ważna była także dokładność: za każdą poprawną odpowiedź przyznawany był jeden punkt, a ilość uzyskanych punktów mnożona była przez procent poprawnych odpowiedzi.

Poniżej prezentujemy listę uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w tym konkursie.

Beniamin Strzelecki - 3 B
Anna Wróbel - 1 C
Mateusz Cebula - 1 C
Łukasz Podstawa - 2 A
Wiktoria Kalińska - 1 C
Karolina Lasman - 3 A
Kacper Feliksik - 1 C
Denis Madej - 2 A
Grzegorz Romańczuk - 3 A
Paulina Fryszkiewicz - 1 C
Dominik Pientka - 2 C
Jowita Nowak - 1 C
Michał Nowak - 1 C
Wiktoria Dombek - 1 C

Do drugiego etapu zakwalifikowało się dwustu najlepszych zawodników z całej Polski. W tej części uczestnicy będą musieli wykazać się zarówno wiedzą teoretyczną, jak i umiejętnościami praktycznymi.

Z przyjemnością informujemy, że w tej najlepszej dwusetce znalazł się jeden z uczniów naszej szkoły - Beniamin Strzelecki z klasy 3 B. Pozostałym zabrakło naprawdę niewiele. Serdecznie gratulujemy wyniku i trzymamy kciuki, a pozostałym życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Więcej informacji na stronie http://www.tik-tak.eecdl.pl

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony