Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Kolejne sukcesy uczniów na szczeblu krajowym

Jednym z aspektów, na który kładzie się nacisk w naszej szkole jest znajomość języków obcych. Do naszego gimnazjum uczęszcza kilkunastu zdolnych germanistów, którzy wspierani przez nauczycieli, reprezentują nas na konkursach regionalnych oraz ogólnopolskich. Aż ośmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w tegorocznym regionalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Byli to:

- Nikola Sobota - klasa 2 F
- Roland Masur - klasa 2 F
- Paulina Smarsly - klasa 3 C
- Dario Jaschik - klasa 3 C
- Weronika Adamczyk - klasa 3 E
- Weronika Lepich - klasa 3 E
- Karolina Piela - klasa 3 E
- Damian Kalus - klasa 3 E

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło prawie 330 uczniów z samej Opolszczyzny, natomiast do etapu Ogólnopolskiego przeszło tylko 100 najlepszych uczestników z całej Polski. Wśród wyróżnionej setki znalazło się aż dwoje uczniów naszego gimnazjum. Finalistami zostali: Weronika Adamczyk z klasy 3 E oraz Dario Jaschik z klasy 3 C.
Wszystkim serdecznie gratulujemy udziału, a zwycięskiej trójce wyniku i życzymy sukcesów w kolejnym etapie. Finał odbędzie się już 15 marca.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony