Sukcesy naukowe uczniów "Dwójki"

Na półmetku miejsko-gminnych etapów konkursów przedmiotowych aż troje uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2 zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego.

17 stycznia 2014 roku zwycięstwo  na etapie miejsko-gminnym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego odniósł uczeń klasy III B Piotr Najgebauer , pod opieką nauczycielki historii pani Olgi Żur. Gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie wojewódzkim!

W piątek 7 lutego 2014 r. w ZSS nr 1 w Otmęcie odbył się etap miejsko-gminny Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, który zakończył się spektakularnym sukcesem naszych uczniów. Beniamin Strzelecki i Marta Zdańkowska z klasy II B byli najlepsi, zajęli  I i II miejsce i będą rywalizować o kolejne zwycięstwo w finale wojewódzkim Konkursu. Bardzo dobre IV miejsce zajęła ich koleżanka z klasy Hanna Ćwirko, której do finału wojewódzkiego zabrakło 2 punktów. Nauczycielką – polonistką, pod opieką której nasi uczniowie odnieśli sukces, jest pani Katarzyna Dziura.