Sukcesy w powiecie

29 września w Zdzieszowicach obyły się powiatowe biegi przełajowe. Bardzo dobrze spisali się na nich nasi uczniowie zdobywając aż 10 kwalifikacji do finałów wojewódzkich. Tym samym będziemy najliczniejszą reprezentacją gimnazjalną z naszego powiatu. Wśród dziewcząt tytuł mistrzowski w kategorii klas trzecich wywalczyła Karolina Kapula tuż przed Aleksandą Sobótką. W drugich klasach drugie miejsce zdobyła Nikola Adamczyk, czwarte Natalia Adamczyk a piąte Martina Sanetra. Wśród pierwszoklasistek wygrała Dorota Sanetra przed Klaudią Kalus. Z pośród chłopców awans wywalczyli: Fabian Smuda klasa trzecia – miejsce trzecie, Karol Białoń klasa druga – miejsce czwarte oraz Daniel Buzala klasa pierwsza również miejsce czwarte.

Wyniki pozostałych naszych uczniów to:

Pretor Emilia - 6 m., Przesdzienk Julia – 12 m., Migot Magda – 13 m., Sibińska Kamila – 15 m., Kołomycka Amelia – 24 m., Kapula Wiktoria – 26 m., Czyż Filip – 12 m., Dresler Iwona – 11 m., Koszek Szymon – 6 m., Kusiek Kamil – 11 m., Grosz Mateusz – m 13, Florek Kacper – m 14,

Armin Piela – m 15, Macion Piotr – m16, Rzeszut Tymon – m 21, Martin Kakus – m 7, Rafael Dresler m 10, Nikodem Nohl – m 13.

Opiekunowie reprezentacji szkoły: Piotr Jaworek, Andrzej Brożyna.