Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Doskonały występ sportowców z PG2

Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie w powiatowych zawodach w lekkoatletyce. Wywalczyliśmy aż 14 awansów do finałów wojewódzkich. W Opolu będziemy najliczniejszą reprezentacją z pośród wszystkich szkół gimnazjalnych naszego powiatu.

Kolor czerwony oznacza awans do finałów wojewódzkich

Dziewczęta

100m

4.Adamczyk Natalia  -     14,26

6.Kapula Karolina  -         14,92

11.Olejnik Weronika –    15,73

 

300m

 

5.Moritz Magdalena  -        53,04

8.Migus Weronika  -            58,87

 

 600m

 

1.Zapadka Zuzanna  -      2:02,68

3.Portych Anna  -                2:07,56

5.Kulig Kinga -                   2:09,24

8.Mrosek Emilia –             2:10,08

12.Dresler Iwona  -          2:16,34

 

1000m

 

1.Adamczyk Nikola  -        3:41,56

4.Sanetra Martina  -           4:02,18

5.Sobótka Aleksandra  -    4:03,06

6.Tomczyk Weronika  -     4:07,78

8.Tiuchtej Patrycja  -          4:45,62

 

Pchnięcie kulą

 

1.Myszka Julia -                    8,80

3.Zyśk Zuzanna  -                   8,44

5.Rynio Jassica  -                     8,18

 

Skok w dal

 

8.Olejnik Weronika  -             3,90

9.Hulin Aleksandra  -             3,84

10.Tomanek Katarzyna   -        3,66

 

Skok wzwyż

 

1.Kowohl Alicja  -               135

3.Magosz Monika -                 130

4.Dombek Wiktoria -              120

Rzut dyskiem

 

2.Kapula Karolina  -                19,60

5.Zyśk Zuzanna  -                       16,40

 

Sztafeta 4x100m

 

3. PG 2 Krapkowice -                   58,98    

 

Chłopcy

 

100m

 

2.Korgel Tomas  -              12,60

12.Daniszewski Michał –   13,82

 

300m

 

6.Daniszewski Michał –      45,27

10.Tomanek Paweł  -          48,24

11.Feliksik Kacper -             56,55

 

600m

 

4.Koszek Szymon -             1:50,20

7.Florek Kacper  -               1:53,08

 

1000m   

 

4.Kusiek Kamil  -                   3:24,44

9.Jaszkowiec Łukasz  -           3:35,88

 

 

Pchnięcie kulą   

 

3.Kalus Martin  -                 10,60

 

Skok w dal

 

1.Thomalla Thomas  -          5,58

2.Korgel Tomasz  -                 5,33

10.Grosz Mateusz  -               4,10

 

Skok wzwyż

 

1.Kollek Radosław  -   155 

2.Gagon Fabian  -       150

4. Łyczkowski Łukasz -    145

 

Rzut dyskiem

 

2.Włoch Jakub  -                 29,50

 

Rzut oszczepem  

 

1.Kalus Martin  -                26,00

2.Oleś Przemysław  -        25,00

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony