Eliminacje Orlik 2013

Oto zwycięska drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum, która wzięła udział w IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Kolejny etap eliminacji wojewódzkich odbędzie się w Kędzierzynie - Koźlu w dniu 23 września. W turnieju mogą brać udział dziewczynki i chłopcy w dwóch kategoriach: młodsza (2002-2003r. urodzenia) oraz starsza (2000-2001). Zwycięscy spotkają się na finałach wojewódzkich w Kietrzu 30 września.

Oprócz zwycięskiej drużyny bardzo dobrze spisał się również drugi zespół z naszej szkoły w składzie: Karolina Dycha, Zuzanna Tupko, Weronika Łukaszyńska, Zuzanna Miecznikowska, Klara Ernst, Magdalena Zadrożna.