Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Wspaniałe zwycięstwo drużyny PG2

Drużyna dziewcząt z PG2 pokonała sportową PSG1 

13 grudnia w hali naszej szkoły odbył się mecz ligi wojewódzkiej młodziczek pomiędzy drużynami PG 2 oraz PSG nr 1. Mecz od początku był bardzo zacięty.

 

Już po kilku minutach Sportowe Gimnazjum z Otmętu prowadziło 3:0. Po wzięciu czasu przez nasz zespół dziewczęta zmieniły koncepcję gry i wynik wkrótce był 5:4 na naszą korzyść. Do przerwy szala zwycięstwa przechylała się co rusz to w jedną bądź drugą stronę. Na przerwę zespoły schodziły z dwupunktową przewagą (11:9) dla PSG 1. Druga połowa to pokaz determinacji i waleczności naszej drużyny. Kontuzja środkowej Karoliny Lasman nie tylko nie osłabiła zespołu, ale wręcz przeciwnie – zmusiła zawodniczki do jeszcze cięższej pracy. Pomimo, iż zmieniająca ją Karolina Jabłońska aż dwukrotnie schodziła na 2-minutową karę to zespół szybko nadrabiał ponoszone w tym momencie straty. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem  23:18.

 Skład reprezentacji przedstawia się następująco: Krysia Machoń – 8 bramek, Julia Zdaniewicz – 6, Daria Janota -3, Paulina Tiuchtiej -2, Magda Burdzik – 2, Jabłońska Karolina -1, Lasman Karolina – 1, Kamińska Ewa, Musz Karolina, Przybyła Laura, Wośko Kamila, Zapadka Zuzanna oraz bramkarka Patrycja Mazurkiewicz.

 

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony