Spotkanie z biologią

Jako kontynuacja wyjazdów edukacyjnych dla uczniów naszej szkoły, 28 maja odbyła się wycieczka do Wrocławia. Tym razem, fascynaci biologią mieli okazję między innymi z bliska przyjrzeć się rzadkim okazom zwierząt.

Wyjazd zorganizowany został przez naszą nauczycielkę biologii - panią Alicję Badek-Murzyn. W planie znalazło się wiele atrakcji związanych z tym przedmiotem. Uczestnicy wyjazdu odwiedzili wrocławskie Afrykarium, gdzie mogli podziwiać z bliska liczne rzadkie okazy zwierząt. Następnie, udali się do Muzeum Przyrodniczego, w którym zapoznali się z wieloma ciekawostkami na temat przyrody. Wyjazd przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Była to okazja do wspólnego spędzenia czasu, jak i do wzbogacenia się o nową wiedzę.