Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Nasze pasje

Hobby i pasja w życiu młodego człowieka są  ważnym  czynnikiem jego rozwoju.  Zainteresowania motywują do działania, uczą ale też bawią. Są bardzo dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Uczennica Patrycja Tjuchtiej, uczestniczka koła reporterskiego przeprowadziła ciekawą rozmowę z dwojgiem uczniów naszej szkoły - Karoliną i Antkiem na temat ich zainteresowań i hobby.

Moją pasją jest dziennikarstwo dlatego postanowiłam przeprowadzić rozmowę z koleżanką i kolegą na temat ich zainteresowań.

Patrycja: Czym się interesujecie, jakie są wasze pasje?
Karolina: Moim hobby jest piłka ręczna, którą trenuję regularnie dwa razy w tygodniu w klubie sportowym KS Otmęt Krapkowice.
Antek: Moim hobby jest taniec jazzowy, trenuję go od sześciu lat, też  regularnie dwa razy w tygodniu w Domu Kultury w Krapkowicach w klubie tanecznym Sierra i praktycznie bez przerwy w domu.

Co daje Wam wasze hobby?
A: Jestem bardzo żywiołowy a poprzez taniec zużywam swoją energię w pozytywny sposób. Taniec daje mi wiele radości, dzięki niemu czuję się bardziej szczęśliwy. Ponadto sądzę, ze to właśnie taniec sprawia, że mam lepszą koncentrację.
K: Piłka ręczna pozwala mi oderwać się od życia codziennego. Ta ulubiona dyscyplina sportu poprawia moją figurę oraz kondycję. Kocham to co robię i wkładam w to cały swój wysiłek.

Jakie są wasze plany związane z waszym hobby?
K: W przyszłości chcę pójść na studia, jednak z pewnością nie zaprzestanę uprawiać piłki ręcznej w formie rozrywkowej.
A: Chcę się nadal poświęcać tańcowi, jednak nie mam konkretnych planów na przyszłość z tym związanych. Bardzo jestem przywiązany do mojego klubu Sierra i tam chcę kontynuować moją przygodę z tańcem.

Dziękuje za rozmowę

 

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony