Spotkanie z panem Jackiem Olejnikiem

W miniony poniedziałek, 15 września, na spotkanie kółka reporterskiego w naszej szkole przyjechał p. Jacek Olejnik, który pracował jako rzecznik prasowy ambasady polskiej w Izraelu.

Na spotkania kółka reporterskiego chcielibyśmy zapraszać różnych ludzi, zarówno ze świata mediów jak i z innych środowisk. Niedawno udało się zaaranżować pierwsze spotkanie.

Pan Jacek bardzo ciekawie opowiadał o swojej pracy i życiu w Izraelu. Mieliśmy okazję usłyszeć o innej stronie tego kraju, a nie tylko o wojnach, jak to słyszy się z mediów. Pan rzecznik pokazał nam sporo ciekawych zdjęć, które wszystkim bardzo się podobały. Liczymy, że już wkrótce będziemy mogli zrelacjonować następne, interesujące spotkania.