Święto Polskiej Niezapominajki

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy dziś w naszej szkole Dzień Polskiej Niezapominajki.

Święto wymyślone przez dziennikarza Pierwszego Programu Polskiego Radia Andrzeja Zalewskiego. Z tej okazji większość uczniów i nauczycieli założyła na siebie coś niebieskiego. Na korytarzu przygotowano także specjalne stanowisko, gdzie uczennice klasy III malowały chętnym sympatyczne niezapominajki na rękach.  Największą atrakcją dnia był olbrzymi kwiat niezapominajki ułożony z uczniów trzymających żółte i niebieskie kartki.

Z okazji święta niezapominajki życzymy wszystkim, by pamiętali tylko najpiękniejsze chwile, najpiękniejsze dni i szczere uśmiechy.