Przygotowania do wyborów SU

Uczniowie klasy społeczno – medialnej z zapałem przystąpili do organizacji przypadających w pierwszej połowie czerwca wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego. Pierwszym etapem było przygotowanie urny wyborczej. Tego zadania podjął się Fabian, a rezultaty prac przeszły najśmielsze oczekiwania. Młodzież przygotowała też listy uprawnionych do głosowania. Na tym jednak nie koniec, trzeba jeszcze przygotować karty wyborcze i powołać skład komisji, czym zajmiemy się w najbliższym czasie.