Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

W nagrodę wyjazd do kina

Przed świętami Wielkiejnocy Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną. Spośród dwudziestu kilku kartek jury w składzie p. Joanna Cebula i p. Zofia Żmuda wytypowało trzech zwycięzców: I miejsce zajął Tytus Broniszewski z 3 „b”, II miejsce przypadło w udziale Oliwii Kasperek z 3 „c”, natomiast na III miejscu uplasowała się Karolina Piela z 2 „e”. Wyróżnieni uczniowie 29.04 kwietnia po południu wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego pojechali na film „Niebo istnieje naprawdę”. Sponsorem nagrody było kino Helios w Kędzierzynie- Koźlu.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony