W nagrodę wyjazd do kina

Przed świętami Wielkiejnocy Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną. Spośród dwudziestu kilku kartek jury w składzie p. Joanna Cebula i p. Zofia Żmuda wytypowało trzech zwycięzców: I miejsce zajął Tytus Broniszewski z 3 „b”, II miejsce przypadło w udziale Oliwii Kasperek z 3 „c”, natomiast na III miejscu uplasowała się Karolina Piela z 2 „e”. Wyróżnieni uczniowie 29.04 kwietnia po południu wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego pojechali na film „Niebo istnieje naprawdę”. Sponsorem nagrody było kino Helios w Kędzierzynie- Koźlu.