Pamięci tych, którzy odeszli

W ostatnie dni przed Wszystkimi Świętymi uczniowie naszej szkoły odwiedzają cmentarz komunalny w Krapkowicach.
Uczniowie klasy 3d udali się do mogiły Powstańców Śląskich, patronów naszej szkoły. Gimnazjaliści wyczyścili pomnik, przystroili mogiłę zielenią i kwiatami, oraz rozświetlili ją zniczami.
Chwilą ciszy uczcili pamięć poległych powstańców.
Z kolei przygotowane przez uczniów klas II na zajęciach technicznych piękne stroiki
ozdabiają opuszczone groby. Uporządkowane zostały także miejsca wokół nagrobków, którymi nikt już się nie opiekuje.