"Jeden z kilkunastu"

Dnia 31.05.17r. w ramach obchodów Dnia Unii Europejskiej i z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany szkolny konkurs pt. "Jeden z kilkunastu" o tematyce przewodniej KRAJE NIEMECKIJĘZYCZNE. Uczniowie PG 2 mogli zmierzyć się ze sobą i sprawdzić swoją wiedzę w tym zakresie.

Każdy z uczestników otrzymywał pytania, które dotyczyły takich tematów jak m.in. georafia, kultura, zwyczaje i obyczaje, polityka,  muzyka, sport itp.

Konkurencja była ogromna! Jak się okazuje uczniowie naszego gimnazjum posiadają bardzo dużo wiedzę, a przede wszystkim mają w sobie niesamowitą siłę walki!

W tej konkurencji najlepszymi okazali się być: I miejsce Armin Piela 2e

II miejsce Karolina Kapula 3a

III miejsce Magdalena Watzlaw 2a

Wszystkie osoby biorące udział w konkursie zostały nagrodzone słodkimi upominkami. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie, który zorganizowała i przeprowadziła p. Anna Majak.

Ogromne podziękowania za pomoc w przygotowaniach do konkursu należą się uczennicom z klasy IIa Alicji Kowohl oraz Annie Portych, a także Dominice Wieczorek i Miriam Janocha z klasy Id!!!