Zawsze pamiętamy...

Wraz z nadejściem oczekiwanej wiosny oraz poprawiającą się pogodową aurą wielu z nas rozpoczyna wiosenne porządkowanie. Również uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 nie zapominają o systematycznej opiece nad powierzoną im mogiłą patronów  gimnazjum - Powstańców Śląskich, która znajduje się na Cmentarzu Komunalnym w Krapkowicach.

Dnia 24.05.2017 uczniowie klasy III b  uporządkowali nagrobek, posadzili na nim kwiaty oraz zapaliły znicze, nadając tym samym piękny wygląd temu miejscu.