Wybory Rady Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia

Rok szklony zbliża się do końca. To czas intensywnej nauki, klasowych wycieczek i czas podejmowania decyzji. Trzecioklasiści stoją przed wyborem nowej szkoły natomiast uczniowie klas pierwszych i drugich będą mieli możliwość wyboru nowego składu Rady Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia spośród uczniów. Do 31 maja można zgłaszać swoje kandydatury – robimy to w formie pisemnej i dostarczamy do Pani Anny Warzechy lub do Pani Olgi Żur. Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko i klasę kandydata, kilkuzdaniowe uzasadnienie chęci kandydowania oraz kilka pomysłów na działalność Samorządu Uczniowskiego.