Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Wybory Rady Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia

Rok szklony zbliża się do końca. To czas intensywnej nauki, klasowych wycieczek i czas podejmowania decyzji. Trzecioklasiści stoją przed wyborem nowej szkoły natomiast uczniowie klas pierwszych i drugich będą mieli możliwość wyboru nowego składu Rady Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia spośród uczniów. Do 31 maja można zgłaszać swoje kandydatury – robimy to w formie pisemnej i dostarczamy do Pani Anny Warzechy lub do Pani Olgi Żur. Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko i klasę kandydata, kilkuzdaniowe uzasadnienie chęci kandydowania oraz kilka pomysłów na działalność Samorządu Uczniowskiego.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony