Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Święto Niezapominajki

Kochani 15 maja, jak co roku obchodzimy w naszej szkole Dzień Niezapominajki. Tradycyjnie prosimy o włożenie w tym dniu niebieskiego elementu garderoby. Można też przypiąć niebieską kokardkę, spinkę, zostawiamy to Waszej kreatywności. Naprzeciwko pokoju nauczycielskiego będzie działało specjalne stanowisko, przy którym Kinga i Nikola z 2 „d” będą malowały specjalnymi kredkami chętnym uczniom niezapominajki. Na drzwiach sal lekcyjnych i innych pomieszczeń już w piątek specjalnie dla Was przyczepiliśmy plakaty z komplementami, można jej zrywać i obdarowywać nimi przyjaciół, koleżanki i kolegów, nauczycieli i pozostałych pracowników. Dzień Niezapominajki, którego pomysłodawcą był dziennikarz radiowy Andrzej Zalewski to także święto polskiej przyrody, które przypominać ma o konieczności jej ochrony. Dodatkowo „nie – zapominajka” ma na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób i miejsc. Pamiętajmy o bliskich, życzliwości, dbajmy o swoje otoczenie, przyrodę. Miłego Dnia Niezapominajki Kochani

Samorząd Uczniowski  

 

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony