Piękne jasełka

Tradycyjnie każdego roku, obchodzone jest w naszym gimnazjum święto Bożego Narodzenia.

Klasa 1F wraz z opiekunami  p. Anną Majak, p. Małgorzatą Haliniak – Salamon, p. Jagodą Makselon przygotowywała się od dłuższego czasu na przedstawienie jasełek.

Nie zabrakło również towarzyszącego aktorom chórku, który prowadzony był przez p. Józefa Gielnika. Na przedstawieniu widzowie mieli okazję z bliższej perspektywy zobaczyć „scenę” Bożego Narodzenia, kiedy to trzej Królowie, pastuszkowie i aniołowie zebrali się, by podziwiać narodziny Jezusa Chrystusa oraz by oddać mu pokłon. Nie zabrakło też chwili wzruszeń, gdy zaśpiewano kolędę, dla tych, których już z nami nie ma.