Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Piękne jasełka

Tradycyjnie każdego roku, obchodzone jest w naszym gimnazjum święto Bożego Narodzenia.

Klasa 1F wraz z opiekunami  p. Anną Majak, p. Małgorzatą Haliniak – Salamon, p. Jagodą Makselon przygotowywała się od dłuższego czasu na przedstawienie jasełek. 

Nie zabrakło również towarzyszącego aktorom chórku, który prowadzony był przez p. Józefa Gielnika. Na przedstawieniu widzowie mieli okazję z bliższej perspektywy zobaczyć „scenę” Bożego Narodzenia, kiedy to trzej Królowie, pastuszkowie i aniołowie zebrali się, by podziwiać narodziny Jezusa Chrystusa oraz by oddać mu pokłon. Nie zabrakło też chwili wzruszeń, gdy zaśpiewano kolędę, dla tych, których już z nami nie ma.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony