Sukces w konkursie recytatorskim

Dnia 26.04.17 w Krapkowickim Domu Kultury odbył się konkurs recytatorski w języku niemieckim "Jugend trägt Gedichte vor" / "Młodzież recytuje poezję" na szczeblu gminnym. Miło jest nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły przechodzi do etapu rejonowego. I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajął uczeń naszej szkoły Armin Piela z klasy 2e, natomiast uczennica z klasy 1d Miriam Janocha otrzymała wyróżnienie!  Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym, który odbędzie się 09.05.17  (tj. wtorek) w miejscowości Biała.  Trzymamy mocno za was kciuki!!!

Pozostałym dwóm uczniom, Patrycji Freier z klasy 1d oraz Danielowi Buzała z klasy 1b, którzy również brali udział w konkursie, bardzo serdecznie dziękujemy.

Wszystkim życzymy wytrwałości w kolejnych konkusach!