Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Sukces w konkursie recytatorskim

Dnia 26.04.17 w Krapkowickim Domu Kultury odbył się konkurs recytatorski w języku niemieckim "Jugend trägt Gedichte vor" / "Młodzież recytuje poezję" na szczeblu gminnym. Miło jest nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły przechodzi do etapu rejonowego. I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajął uczeń naszej szkoły Armin Piela z klasy 2e, natomiast uczennica z klasy 1d Miriam Janocha otrzymała wyróżnienie!  Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym, który odbędzie się 09.05.17  (tj. wtorek) w miejscowości Biała.  Trzymamy mocno za was kciuki!!! 

Pozostałym dwóm uczniom, Patrycji Freier z klasy 1d oraz Danielowi Buzała z klasy 1b, którzy również brali udział w konkursie, bardzo serdecznie dziękujemy. 

Wszystkim życzymy wytrwałości w kolejnych konkusach!

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony