Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Sukcesy w konkursach z j.niemieckiego

W listopadzie br. odbyły się dwa konkursy z języka niemieckiego na etapie szkolnym. Pierwszym z nich był wojewódzki konkurs z języka niemieckiego, drugi zaś to ogólnopolski konkurs języka niemieckiego. Miło jest nam poinformować, że do etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dostali się uczniowie poszczególnych klas: 1.miejsce Watzlaw Magdalena i Piela Armin, 2.miejsce Adamczyk Natalia, 3. miejsce Adamczyk Nikola 4.miejsce Nyga Julia i Burczyk Łukasz. Natomiast do etapu regionalnego z ogolnopolskiego konkursu z jęz. niemieckiego dostały się Natalia Wdowikowska, Magdalena Watzlat oraz Julia Nyga. serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia oraz sukcesów w dalszych etapach obu konkursów!!!

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony