Sukcesy w konkursach z j.niemieckiego

W listopadzie br. odbyły się dwa konkursy z języka niemieckiego na etapie szkolnym. Pierwszym z nich był wojewódzki konkurs z języka niemieckiego, drugi zaś to ogólnopolski konkurs języka niemieckiego. Miło jest nam poinformować, że do etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dostali się uczniowie poszczególnych klas: 1.miejsce Watzlaw Magdalena i Piela Armin, 2.miejsce Adamczyk Natalia, 3. miejsce Adamczyk Nikola 4.miejsce Nyga Julia i Burczyk Łukasz. Natomiast do etapu regionalnego z ogolnopolskiego konkursu z jęz. niemieckiego dostały się Natalia Wdowikowska, Magdalena Watzlat oraz Julia Nyga. serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia oraz sukcesów w dalszych etapach obu konkursów!!!