Nowe boisko w naszej szkole

Już niebawem tak będzie wyglądało nowoczesne boisko przy naszej szkole. Aktualnie jest realizowana budowa tego nowoczesnego, wielofunkcyjnego kompleksu sportowego. Całość wykonana z wysokiej jakości tartanu składa się na boisko do piłki nożnej, dwa boiska do piłki ręcznej, dwa do piłki siatkowej oraz boisko do koszykówki i tenisa. Wokół boiska biegnie dwustumetrowa bieżnia. W skład kompleksu wchodzi także bieżnia do biegów szybkich oraz skocznia do skoku w dal. Pierwszy etap budowy mamy już za sobą. Zdjęcie jest wizualizacją całej realizacji.