Ze sztuką na TY!

24 stycznia uczniowie kl. I d i III b wybrali się  do Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu na spektakl   pt. ,,Wszystko w rodzinie”. Mistrzowska  farsa autorstwa Raya Cooneya  należy, obok ,,Mayday” i ,,Mayday 2”, do  światowych hitów teatralnych ostatnich dekad.   Zawrotne, zaskakujące tempo akcji, błyskotliwe dialogi oraz świetna gra aktorów  zapewniły widzom sporą dawkę humoru.

Warto także zaznaczyć, że uczniowie kl. I d  swoje doświadczenia ze spotkania z teatrem będą wykorzystywać w przyszłości na dodatkowych zajęciach z j. polskiego i wos-u, które są realizowane w ramach programów autorskich opracowanych przez p. E. Dziedzinę i p. Olgę Żur.

Organizatorami wyjazdu byli: p. E. Dziedzina, p. O. Żur i p. Ł. Hendzel