Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Ze sztuką na TY!

24 stycznia uczniowie kl. I d i III b wybrali się  do Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu na spektakl   pt. ,,Wszystko w rodzinie”. Mistrzowska  farsa autorstwa Raya Cooneya  należy, obok ,,Mayday” i ,,Mayday 2”, do  światowych hitów teatralnych ostatnich dekad.   Zawrotne, zaskakujące tempo akcji, błyskotliwe dialogi oraz świetna gra aktorów  zapewniły widzom sporą dawkę humoru.

 

Warto także zaznaczyć, że uczniowie kl. I d  swoje doświadczenia ze spotkania z teatrem będą wykorzystywać w przyszłości na dodatkowych zajęciach z j. polskiego i wos-u, które są realizowane w ramach programów autorskich opracowanych przez p. E. Dziedzinę i p. Olgę Żur. 

Organizatorami wyjazdu byli: p. E. Dziedzina, p. O. Żur i p. Ł. Hendzel

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony