Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Za wszystko po raz ostatni dziękujemy

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny z zapasem sił na dziesięć miesięcy wytężonej pracy i nadzieją na niezliczoną ilość ciekawych lekcji. Niestety, z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 30 sierpnia zmarła pani Ludmiła Makselon – wieloletnia nauczycielka naszej szkoły. Odeszła z tego świata, ale nie z naszej pamięci i serc, w których zapisuje się na zawsze. Zapamiętamy jej lekcje prowadzane z pasją i zaangażowaniem, szczere rozmowy o trudnych sprawach, mądre rady, troskę o to, by każdy czuł się w szkole dobrze i zapał, z jakim kształtowała nasze uczniowskie umysły. Za wszystko po raz ostatni dziękujemy. 

 

 


Wpisz się do księgi pamiątkowej

Komentarze  

#3 Mateusz 2016-09-05 17:53
Jedna z najwspanialszych nauczycielek, mimo, że uczyła mnie przez pół roku na zastępstwie, ale była jedyna w swoim rodzaju [*]
Cytować
#2 Kasia 2016-09-05 13:14
Przez 18 lat mojej edukacji, nie spotkałam bardziej sympatycznego nauczyciela!!!
Cytować
#1 Agnieszka 2016-09-05 12:14
Najlepsza nauczycielka jaką kiedykolwiek znałam .
Uczciwa , pomocna , wyrozumiała . Takiej jak Pani Ludmiła w PG2 w Krapkowicach nie było , i nie będzie już nigdy :( ... jedyna w swoim rodzaju . Wyrazy współczucia dla rodziny , pogrążona w smutku [*] była uczennica .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony