Za wszystko po raz ostatni dziękujemy

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny z zapasem sił na dziesięć miesięcy wytężonej pracy i nadzieją na niezliczoną ilość ciekawych lekcji. Niestety, z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 30 sierpnia zmarła pani Ludmiła Makselon – wieloletnia nauczycielka naszej szkoły. Odeszła z tego świata, ale nie z naszej pamięci i serc, w których zapisuje się na zawsze. Zapamiętamy jej lekcje prowadzane z pasją i zaangażowaniem, szczere rozmowy o trudnych sprawach, mądre rady, troskę o to, by każdy czuł się w szkole dobrze i zapał, z jakim kształtowała nasze uczniowskie umysły. Za wszystko po raz ostatni dziękujemy.

Wpisz się do księgi pamiątkowej