Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Pomaganie daje radość

Święta Wielkanocne to doskonała okazja, by podzielić się z innymi tym, co sami posiadamy. Uczniowie PG2 postanowili wykorzystać tę sposobność, przygotowując paczki dla 18 podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu. W paczkach znalazły się najpotrzebniejsze artykuły do pielęgnacji, słodycze oraz świąteczne upominki. Nasi uczniowie bardzo chętnie przyłączyli się do akcji, czerpiąc radość z pomagania innym. Mamy nadzieję, że nasze paczki umilą Wielkanoc podopiecznym Hospicjum i życzymy wszystkiego dobrego im oraz ich rodzinom. 

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony