Pomaganie daje radość

Święta Wielkanocne to doskonała okazja, by podzielić się z innymi tym, co sami posiadamy. Uczniowie PG2 postanowili wykorzystać tę sposobność, przygotowując paczki dla 18 podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu. W paczkach znalazły się najpotrzebniejsze artykuły do pielęgnacji, słodycze oraz świąteczne upominki. Nasi uczniowie bardzo chętnie przyłączyli się do akcji, czerpiąc radość z pomagania innym. Mamy nadzieję, że nasze paczki umilą Wielkanoc podopiecznym Hospicjum i życzymy wszystkiego dobrego im oraz ich rodzinom.