Dzień Życzliwości

Już po raz trzeci w naszym gimnazjum hucznie obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku 21 listopada przypadł w sobotę, więc Samorząd Uczniowski obchody rozpoczął dzień wcześniej. W piątek na każdego ucznia i pracownika szkoły czekały same miłe niespodzianki, wszyscy zostali poczęstowani słodkimi łakociami i otrzymali pamiątkową naklejkę promującą święto życzliwości.

Otrzymane naklejki zdobiły tego dnia ubrania, telefony, plecaki lub piórniki uczniów i nauczycieli. Uczniowie, którzy codziennie czytają gazetkę Samorządu Uczniowskiego mogli wziąć udział w specjalnym konkursie polegającym na zlokalizowaniu sześciu życzliwych obrazków rozmieszczonych na terenie szkoły i dostarczeniu prawidłowej odpowiedzi do jednej z opiekunek Samorządu Uczniowskiego. Najlepsze okazały się dwie uczennice z klasy 2 c, przewodniczący Rady SU Dominik Pientka wręczył zwyciężczyniom nagrodę. W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy: Ewie Spalińskiej i Patrycji Tiuchtiej z 2 b, Dominice Strzeleckiej i Weronice Tomczyk z 2 d oraz Weronice Olejnik z 3 d za przygotowanie obchodów Dnia Życzliwości.