Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Dzień Życzliwości

Już po raz trzeci w naszym gimnazjum hucznie obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku 21 listopada przypadł w sobotę, więc Samorząd Uczniowski obchody rozpoczął dzień wcześniej. W piątek na każdego ucznia i pracownika szkoły czekały same miłe niespodzianki, wszyscy zostali poczęstowani słodkimi łakociami i otrzymali pamiątkową naklejkę promującą święto życzliwości.

Otrzymane naklejki zdobiły tego dnia ubrania, telefony, plecaki lub piórniki uczniów i nauczycieli. Uczniowie, którzy codziennie czytają gazetkę Samorządu Uczniowskiego mogli wziąć udział w specjalnym konkursie polegającym na zlokalizowaniu sześciu życzliwych obrazków rozmieszczonych na terenie szkoły i dostarczeniu prawidłowej odpowiedzi do jednej z opiekunek Samorządu Uczniowskiego. Najlepsze okazały się dwie uczennice z klasy 2 c, przewodniczący Rady SU Dominik Pientka wręczył zwyciężczyniom nagrodę. W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy: Ewie Spalińskiej i Patrycji Tiuchtiej z 2 b, Dominice Strzeleckiej i Weronice Tomczyk z 2 d oraz Weronice Olejnik z 3 d za przygotowanie obchodów Dnia Życzliwości.

 

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony