1 kwietnia - ale heca!

Pierwszego dnia kwietnia w naszej szkole działy się zdumiewające rzeczy. Było wesoło i śmiesznie.

W szkolnym sklepiku, w promocyjnej cenie  można było zakupić kilogram szynki wieprzowej. Stołówka natomiast serwowała kawior oraz homary a na halę sportowa wstęp mieli tylko uczniowie w szpilkach. Nie wierzycie? I słusznie! Wszystko to bowiem były tylko żarty przygotowane przez opiekunki Samorządu Uczniowskiego z okazji Prima Aprilis. Ci z uczniów, którzy najszybciej zlokalizowali ukryte na terenie szkoły dowcipy, zostali nagrodzeni słodkim upominkiem. Było więc co robić podczas przerw. Szkołę poruszyło także poważne głoszenie z rzekomo nowym rozporządzeniem ministerialnym o nazwie "Zdrowe stopy - zdrowy uczeń - gwarancja sukcesu". Zgodnie z nim, minister nakłada na uczniów obowiązek noszenia jednakowych kapci. Dziewczynki różowe, chłopcy niebieskie, wszyscy z wyhaftowanym imieniem i nazwiskiem. Pomysł dziwny? Owszem, ale byli tacy, którzy uwierzyli i bardzo się przejęli. Pozdrawiamy i życzymy poczucia humoru przez cały rok.