Konkurs czytelniczy

Często zdarza się, że czytana przez nas książka zawiera frazę, która zdawała się czekać właśnie na nas. Napotykamy ją oczyma i od tej chwili staje się częścią nas, staje się naszą własną. Jeżeli masz taką ulubioną frazę, która z Tobą współgra  podziel się nią z nami. Od 9.05 (wtorek) do 12.05 (piątek) naprzeciwko pokoju nauczycielskiego będzie działało stanowisko przy którym będzie można zostawić kartkę z zapisaną frazą oraz podpisaną imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia, który ją zostawił. 16.05 (wtorek) spośród uczniów, którzy wzięli udział w zabawie wylosujemy jednego, którego nagrodzimy. Frazy którymi się z nami podzielicie wyeksponujemy, by inni mogli się z nimi zapoznać.