Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Konkurs czytelniczy

Często zdarza się, że czytana przez nas książka zawiera frazę, która zdawała się czekać właśnie na nas. Napotykamy ją oczyma i od tej chwili staje się częścią nas, staje się naszą własną. Jeżeli masz taką ulubioną frazę, która z Tobą współgra  podziel się nią z nami. Od 9.05 (wtorek) do 12.05 (piątek) naprzeciwko pokoju nauczycielskiego będzie działało stanowisko przy którym będzie można zostawić kartkę z zapisaną frazą oraz podpisaną imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia, który ją zostawił. 16.05 (wtorek) spośród uczniów, którzy wzięli udział w zabawie wylosujemy jednego, którego nagrodzimy. Frazy którymi się z nami podzielicie wyeksponujemy, by inni mogli się z nimi zapoznać.

Samorząd Uczniowski

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony