Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

PG2 w obiektywie

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej szkoły, a w tym również uczniów. Chcąc uczcić ten szczególny dzień Samorząd Uczniowski Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach zorganizował konkurs zatytułowany „PG 2 w obiektywie”.

 

Zadaniem uczniów było uwiecznienie Gimnazjum na fotografiach w sposób  oryginalny i kreatywny. Jury oceniało nie tylko technikę wykonania  prac przez  młodych fotografów, ale też ich pomysłowość. Spośród nadesłanych zdjęć, jury wybrało trzy najciekawsze, wśród których znalazły się prace Pauliny Tiuchtiej ( I miejcse), Jana Dudy ( II miejsce) oraz Nikoli Lubczyk (III miejsce). Wyróżnieni uczniowie w nagrodę obejrzą film w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu, które to ufundowało darmowe wejściówki dla zwycięzców. Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 11 października,  podczas uroczystego apelu  z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony