Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Cała szkoła w kotylionach

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs dla klas na najładniej wykonane biało – czerwone kotyliony. Każda z klas miała trzy tygodnie na ich zaprojektowanie i wykonanie. Dnia  4.11  klasy uczestniczące w konkursie złożyły wykonane kotyliony do opiekunek Samorządu Uczniowskiego. Zostały one wyeksponowane w holu głównym na pierwszym piętrze na specjalnie przygotowanej tablicy, tam mogli je podziwiać uczniowie, nauczyciele i dyrekcja. Specjalne powołane jury dokonało wyboru najładniejszego kotylionu, w ramach nagrody zwycięska klasa 3 „f” w jedno z popołudni pojedzie na kręgielnię. Dzięki konkursowi dnia 7.11 kiedy to w PG nr 2 odbył się apel z okazji Święta Niepodległości wszyscy uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, administracja i pracownicy obsługi przypięli biało – czerwone kotyliony. Niezwykle budujący jest fakt, że w konkursie wzięły udział wszystkie klasy z wyjątkiem jednej. W tym miejscu bardzo dziękuję młodzieży i wychowawcom za zaangażowanie w jakże udane przedsięwzięcie. Dla nas opiekunek Samorządu Uczniowskiego ważne i cenne jest to, że jako społeczność szkolna potrafimy zaangażować się i wspólnie niemalże jak „ jeden mąż” zrobić coś pozytywnego, coś, co się udaje

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony