Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Przepiękne Kotyliony

Dziękujemy wszystkim klasom i wychowawcom za udział i zaangażowanie w „Konkursie na najładniejszy kotylion” . Konkurs kotylionowy nawiązuje do szczytnej inicjatywy pana prezydenta Bronisława Komorowskiego - jaką jest uczczenie odzyskania przez Polaków niepodległości poprzez przypięcie biało-czerwonego kotylionu.

 

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 7.11. Dla nas opiekunek Samorządu Uczniowskiego ważne i cenne jest to, że jako społeczność szkolna potrafimy się zmobilizować i razem zrobić coś pozytywnego. W dniu 7.11 prosimy wszystkich uczniów i pracowników szkoły o przypięcie kotylionów, które proszę się nie obawiać dotrą do każdego.

Każda klasa zaprezentowała kotyliony wg własnego projektu i techniki wykonania

Wystawa kotylionów spotkała się z ogromnym zainteresowaniem społeczności szkolnej.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony