Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Zapachy świąt

Samorząd Uczniowski Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach zorganizował konkurs na najładniej nabitą goździkami pomarańczę.

Uczniowie, którzy zgłosili chęć udziału w przedsięwzięciu po południu przyszli do specjalnie przygotowanej na tę okazję sali lekcyjnej. Prócz stanowisk do pracy czekał tam na nich poczęstunek i ciepła herbata przyprawiona pomarańczą i cytryną. W miłej atmosferze przy dźwiękach świątecznej muzyki młodzież przystąpiła do pracy. Konkurujących uczniów odwiedził dyrektor szkoły Pan Antoni Chlipała, który przyglądał się misternej pracy uczniów. Z udekorowanych goździkami pomarańczy przygotowano ekspozycję na szkolnym holu. Trzy pierwsze miejsca nagrodzono biletami do kina Helios, zwycięzcy po przerwie świątecznej wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego pojadą na wybrany przez siebie film.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony