Zapachy świąt

Samorząd Uczniowski Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach zorganizował konkurs na najładniej nabitą goździkami pomarańczę.

Uczniowie, którzy zgłosili chęć udziału w przedsięwzięciu po południu przyszli do specjalnie przygotowanej na tę okazję sali lekcyjnej. Prócz stanowisk do pracy czekał tam na nich poczęstunek i ciepła herbata przyprawiona pomarańczą i cytryną. W miłej atmosferze przy dźwiękach świątecznej muzyki młodzież przystąpiła do pracy. Konkurujących uczniów odwiedził dyrektor szkoły Pan Antoni Chlipała, który przyglądał się misternej pracy uczniów. Z udekorowanych goździkami pomarańczy przygotowano ekspozycję na szkolnym holu. Trzy pierwsze miejsca nagrodzono biletami do kina Helios, zwycięzcy po przerwie świątecznej wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego pojadą na wybrany przez siebie film.