Karnawałowa zabawa

Młodzież PG2 świetnie bawiła się podczas wypełnionej różnymi atrakcjami zabawy karnawałowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski.

Zorganizowana przez Samorząd Uczniowski szkolna dyskoteka, która odbyła się w ostatni wtorek przyniosła uczestniczącym w niej uczniom ogromną frajdę. Doskonałą, energetyzującą muzykę serwował p. J. Gielnik. Panie Warzecha i Żur zorganizowały i przeprowadziły wesołe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami np. zaproszenia do kina oraz kupony na pizzę. Uczniowie obecni na zabawie nie byli pytani następnego dnia. Młodzież nie może się już doczekać kolejnej tego typu imprezy.