Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon
  • Szkoła zapewnia uczniom optymalne warunki nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania osobowości oraz planowania przyszłości. Nasze gimnazjum to placówka przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych.
  • PG2 dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Wciąż unowocześniane są pracownie przedmiotowe, w każdej z nich znajduje się nowoczesna tablica multimedialna. W całej szkole jest wi-fi.
  • Przyjdź do nas! Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody w trakcie wycieczek, rajdów, wizyt w muzeach, kinach, teatrach. Samorząd uczniowski organizuje także wiele atrakcji.
  • Na WF uczniowie korzystają z hali sportowej, sali gimnastycznej, siłowni i boisk oraz z zajęć na basenie. Szkolne drużyny sportowe osiągają wysokie wyniki w różnych zawodach. W planach jest rozbudowa nowoczesnego kompleksu boisk sportowych.
  • PG2 to szkoła z tradycjami, kultywująca ideały i wartości patriotyczne. W 2011 obchodziliśmy jubileusz 50 lat.

Karnawałowa zabawa

Młodzież PG2 świetnie bawiła się podczas wypełnionej różnymi atrakcjami zabawy karnawałowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski.

Zorganizowana przez Samorząd Uczniowski szkolna dyskoteka, która odbyła się w ostatni wtorek przyniosła uczestniczącym w niej uczniom ogromną frajdę. Doskonałą, energetyzującą muzykę serwował p. J. Gielnik. Panie Warzecha i Żur zorganizowały i przeprowadziły wesołe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami np. zaproszenia do kina oraz kupony na pizzę. Uczniowie obecni na zabawie nie byli pytani następnego dnia. Młodzież nie może się już doczekać kolejnej tego typu imprezy.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony